Dünyamızı akıllıca ve sürdürülebilir bir şekilde geliştirmek için harekete geçen Pentair, dünya çapında yaklaşık 11.250 çalışanı ile hayatın en temel kaynağı olan sudan en iyi şekilde yararlanma amacında. Bu amaç kapsamında dünyanın sürdürülebilir bir şekilde hareket etmesine, gelişmesine ve suyun tadını çıkarmasına yardımcı oluyoruz.

Pentair, konut ve ticari su çözümlerimizden endüstriyel su yönetimine ve aradaki her konuda, gezegenimizin ve insanların gelişmesine yardımcı olan inovasyonu yönlendirmeye odaklıdır.

Pompa Teknolojileri

Pentair geniş ürün yelpazesi ile,

Konutlarda havuz pompaları, havuz otomasyonları, aydınlatma, filtreleme, temizleme, ısıtma sistemleri yanısıra kullanım suyu pompaları, su yumuşatma ve fitreleme ekipmanları,

Ticari alanlarda yiyecek, içecek, temiz su pompaları, hvac pompaları (end suction, split-case, in-line, vertical multi-stage), havuz pompaları, yangın pompaları, marine pompaları, yüksek basınçlı pompalar, karavan pompaları, sulama pompaları ve filtreme ekipmanları,

Endüstriyel alanlarda biralama pompaları, yiyecek, içecek, temiz su pompaları, yangın pompaları, hvac pompaları, filtreleme, spreyleme yanı sıra atık su pompaları, verimli ayırma, karbondioksit ve su arıtma alanlarındaki ihtiyaçlarınıza çözüm sağlayabilirsiniz.

Pentair su sağlayıcı pompaları, booster pompalar, santrifüj pompalar, sirkülasyon pompaları, uçtan emişli pompalar, endüstriyel pompalar, in-line pompalar, sulama pompaları, marine pompaları, yatay tip bölünebilir gövdeli pompalar, spreyleme pompaları, transfer pompaları, dik multi-stage pompalar, dik tip türbin pompalar, rejenatif türbin tip pompalar olmak üzere birçok tip ve modelde üretilmektedir.

Pentair Aurora, dünya çapında çeşitli pazarlarda ve uygulamalarda kullanılan pompaların ve pompa sistemlerinin lider tedarikçisidir. Pompalarımız tutarlı, kaliteli üretimi ve rakiplerini geride bırakan performansıyla bilinir. Aurora, size ihtiyacınız olan pompalama çözümlerini sağlamak için bir asırlık deneyiminden yararlanır. Aurora'nın mükemmellik taahhüdü, ürün yelpazesinin ötesine geçer.

Çevrimiçi yazılım programlarımız, pompa çizimleri ve teknik özellikleriyle birlikte en iyi pompaları ve sistemleri seçmenize yardımcı olarak pompa ve sistemlerin seçiminde ve değerlendirilmesinde değerli zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Bu bileşenler, olağanüstü müşteri hizmetleri programımızla birlikte, sisteminizin gelecek yıllarda en yüksek performansta kalmasını sağlayacaktır. Size toplam sıvı akışı çözümleri sağlamak için Aurora'ya ve nitelikli dağıtım ağımıza güvenebilirsiniz.

Aradığınız Pentair çözümleri Ren güvencesiyle sizlerle…
Ürünler İçin Tıklayın
KALİTE BELGELERİ Sertifikalar
Detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var? Tüm Ürünleri Gör İletişim