Hakkımızda

2008 yılında kurulmuş olan şirketimiz, mekanik tesisat sektöründe ulusal ve uluslararası normlarda ısıtma, havalandırma, yangın söndürme / algılama sistemleri, yerden / duvardan ısıtma soğutma sistemleri projelendirilmesi, satışı, ithalatı ve ihracatı konusunda faaliyet göstermektedir.

Bunların yanı sıra havayolları, karayolları ve bağlantı yolları, şehir yolları için sabit otoyol buz önleme sistemleri konusunda çalışmalar yapan şirketimizin, temel faaliyet konusu düşük basınçlı su sisi sistemleridir.

Düşük basınçlı su sisi sistemleri endüstriyel pişirme alanları ve davlumbaz söndürme sistemleri, tarihi ve kültürel binalar, ibadet yerleri, müzeler, eski oteller, makine odaları, pompa daireleri, CNC tezgahları, yanıcı biyolojik madde depoları, konveyör hatları, otoparklar, binalar, apartmanlar, hastaneler, oteller, enstitüler, toplantı odaları, ofisler, okullar, üniversiteler, atriumlar, uçak hangarları, tüneller, metro istasyonları, altgeçitler, gemi yaşam mahalleri ve gemi makine daireleri gibi birçok alanda uygulanmaktadır.

Uluslararası platformda sertifikalı, çevreci, enerji dostu, uzun ömürlü bu sistemler uygulandıkları alanlarda diğer sistemlere üstünlük sağlamaktadır. Danimarka’da VID FireKill tarafından üretilen sistemlerin ve ekipmanların; proje desteği, satışı, satış sonrası desteği Türkiye distribütörü şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Ren Mühendislik aynı zamanda ileri teknoloji ve yüksek kaliteli PPSU ve PP-R'den plastik bağlantılar, paslanmaz çelikten PressFittings ekipmanları, pirinç, metal dağıtıcılar, yerden/duvardan ısıtma ve soğutma için ısı yalıtımı ve kurulum kutuları dahil çok çeşitli mekanik tesisat ve bağlantı elemanları konularında KAN-therm Polonya firması ile iş birliği yapmaktadır.

Şirketimiz, müşterilerine, çalışanlarına, tedarikçilerine ve rakiplerine karşı aldığı sorumlulukların farkındadır. Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli ürünlerin mekanik projelerde yer almasını sağlamak; müşterilerimiz ile anlaştığımız iş planlarına uymak, tüm bunları gerçekleştirirken, çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak hedefindedir.
Hızlı Teklif Alın Telefon Whatsapp