Otomatik Sulu Yangın Söndürme Sistemleri

Wafer Kelebek Vanalar
UL Listeli ve FM onaylı wafer kelebek vanalar 300 psi dayanımındadır. 2 ½” – 3” – 4” – 6” – 8” – 10” ve 12” olarak üretilmektedir.

Yivli Kelebek Vanalar
UL Listeli ve FM onaylı yivli kelebek vanalar 300 psi dayanımındadır. 2 ½” – 3” – 4” – 6” – 8” – 10” ve 12” olarak üretilmektedir.

Yivli Swing Check Vanalar
UL Listeli ve FM onaylı yivli swing check vanalar 350 psi dayanımındadır. 2” - 2 ½” – 3” – 4” – 6” – 8” olarak üretilmektedir.

Flanşlı Swing Check Vanalar
UL Listeli flanşlı swing check vanalar 350 psi dayanımındadır. 2” - 2 ½” – 3” – 4” – 6” – 8” olarak üretilmektedir.

Wafer (Flanş arası) Check Vanalar
UL Listeli wafer check vanalar 175 psi dayanımındadır. 4” – 6” – 8” – 10” – 12” olarak üretilmektedir. Ürünler çift klapelidir.

Yükselen Milli (OS&Y Gate) Vanalar
UL Listeli ve FM onaylı yükselen milli vanalar 300 psi dayanımındadır. Flanşlı veya yivli alternatifleri mevcuttur. 2” (sadece yivli) - 2 ½” – 3” – 4” – 6” – 8” – 10” - 12” - 14”(sadece flanşlı) - 16”(sadece flanşlı) olarak üretilmektedir.

Yükselmeyen Milli (NRS Gate – Post Indicator) Vanalar
UL Listeli ve FM onaylı yükselmeyen milli nrs gate vanalar 300 psi dayanımındadır. Flanşlı olarak üretilmektedir. 2 ½” – 3” – 4” – 6” – 8” – 10” - 12” - 14” – 16” olarak üretilmektedir. Dikey ve duvar tipi post indikatörler mevcuttur.

Islak Alarm Vanaları
UL Listeli ve FM onaylı ıslak alarm vanaları 250 psi dayanımındadır. 3” – 4” – 6” – 8” olarak üretilen ıslak alarm vanaları yivli, flanşlı, yivli – flanşlı bağlantı seçenekleri mevcuttur.

Kuru Alarm Vanaları ve Deluge (Islak, Kuru, Elektrik, Pre-Action) Vanalar
Detaylı bilgi için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Akış Anahtarı
UL Listeli ve FM onaylı akış anahtarları, alarm vanası basınç anahtarları ve yükselen milli vana izleme anahtarları 450 psi dayanımındadır. 1” – 1 ¼”- 1 ½” -2”- 2 ½” – 3” – 4” – 6” – 8” olarak üretilmektedir.

Test Drenaj Vanaları
UL Listeli ve FM onaylı test drenaj vanaları 1”- 1 ¼” ve 2” çaplarında imal edilmekte olup, K faktörleri 40 – 60 – 80 – 115 – 160 – 200 – 240 – 320 ve 360 olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Basınç Düşürücü ve Relief Vanalar
Vanalar 300 psi dayanımındadır. 1 ½” – 2” - 2 ½” – 3” – 4” – 6” – 8” – 10” olarak üretilmektedir. Relief vanalar ile ilgili detaylı bilgi için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Flowmeter (Debi Ölçerler)
FM onaylı flow metreler 3” – 4” – 6” – 8” çaplarında üretilmekte olup, flanşlı ve yivli seçenekleri mevcuttur.

Sprinkler
UL Listeli ve FM onaylı hızlı veya standart tepkili upright, pendent, duvar tipi, gizli tip (Concealed), residental tip, genişletilmiş etkili (extended coverage), konvansiyonel, ELO (Extra Large Orifice), ESFR sprinkler, sprinkler koruma kafesleri, sprinkler kutuları hakkında bilgi almak, için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Sprinkler Bağlantı Hortumları
FM ve VdS onaylı sprinkler bağlantı hortumu ve ekipmanları değişik uzunluklar ve bağlantı çaplarında imal edilmektedir.

Couplings & Fittings
UL Listeli ve FM onaylı rijit – esnek kaplinler, redüksiyon kaplinler, dirsekler (45° - 90°), standart tee, yivli mekanik teeler, dişli mekanik teeler, sprinkler tee, konsantrik düşürücüler, kepler, flanş adaptörleri, kırmızı boyalı veya galvaniz olarak tedarik edilmektedir. Rekabetçi kaplin teklifleri için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Yangın Dolapları
Yangın hortum makaraları, bina içi yarı sert veya yassı hortumlu dolaplar, özel tasarım dolaplar, yangın söndürme tüpleri ve kabinleri, yangın hidrant dolapları, köpük dolapları, otoyol tünel dolapları

Diğer yangın tesisatı ekipmanları küresel vanalar, itfaiye su alma vanaları, itfaiye su verme vanaları, hidrantlar, nozüller hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilir, ve ürünler hakkında geniş fikir sahibi olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Alın Telefon Whatsapp